מוצרים

גוונים של שקוף

היצירות של SUNDROP משלבות בין אימג'ים מצולמים לאלמנטים גרפיים מקוריים ומודפסות על גבי זכוכית אקרילית (פרספקס), אשר מעניק להן תחושה של עומק וריחוף. המפגש בין טכניקת העבודה המקורית לתכונותיה הטבעיות של הזכוכית האקרילית מקנה ליצירות את המראה הייחודי שלהן.

 

כדי להעצים את החוויה, בחרנו בזכוכית אקרילית בעלת שקיפות גבוהה ובטכניקת ההדפסה Face Mounting. כתוצאה מכך, מתאפיינות היצירות באיכות ובחדות תמונה מרביות ובצבעוניות רוויה וחיה. הדיו בו אנו משתמשים מבטיח שהתמונות ישמרו על חדותן למשך 75 שנה, וטכניקת ההדפסה מקנה להדפס הגנה מרבית, לרבות מפני שריטות ונזקים חיצוניים.

בנוסף ישנן אופציות נוספות שמצוינות להדפסה אמנותית לבית ולמשרד, כגון הדפסה על עץ, זכוכית, אלוקובונד, קנווס, מדבקות לקיר ועוד.

 

כדי לאפשר חופש בחירה והתאמה מרבית לטעמכם האישי ולקו העיצובי של הבית או המשרד, מוצעות היצירות בשני פורמטים – תמונה ופוטובלוק. כמו כן, ניתן לבחור בין יצירות מקוריות של האמנית רוני ויסברג ליצירות בהתאמה אישית.

ניתן להזמין את התמונות גם על כהדפסה על גבי קנווס, דפי כרומו איכותיים, הדפסה על עץ, אלומיניום ועל מגוון חומרים נוספים.

הכל נעשה בהתאמה אישית, עם בחירה בעובי התמונה, אופציות צלייה שונות ואפילו אפשרות לחיתוך צורני.

תמונות

התמונות של SUNDROP מתאפיינות בשילוב של אלמנטים מצולמים מהטבע, תוך התמקדות בנופים ובבעלי חיים, עם טקסטורות גרפיות אשר נוצרו במיוחד עבור כל תמונה. ההדפסה על גבי זכוכית אקרילית (פרספקס) מקנה לתמונות עומק וחיות אשר מעצימות את האפקט הויזואלי שלהן. טכניקת התלייה של התמונות, אשר מבוססת על שימוש במסגרת אלומיניום נסתרת והצבתן במרחק של כ-5 ס"מ מהקיר, מייצרת תחושה שהן מרחפות בחלל.

התמונות מוצעות במגוון גדלים, בהתאם לגודלו של הקיר והחלל בו יתלו ולאפקט הרצוי.

פוטובלוק

הדפסה של התמונות על גבי קוביית זכוכית אקרילית (פרספקס) עבה. הפוטובלוק מיועד להצבה בכל מקום בחלל, לרבות שידות ושולחנות עבודה.

 

הנוכחות יוצאת הדופן של הפוטובלוק והמימדים הצנועים שלו מאפשרים ליצור אפקט ויזואלי מרבי ללא צורך בשינוי החלל.
מגוון התמונות המקוריות ויכולת הבחירה בעיצוב אישי הופכים את את הפוטובלוק לפריט נוי אשר משתלב בקלות בכל בית ובכל משרד, תוך התאמה לקו העיצובי.

המידות הפופולריות הן: 9x12 ס"מ, 12x16 ס"מ, 15x20 ס"מ.

טל' - 077-7169118

נייד - 052-3432540

sundropspecificart@gmail.com

  • Instagram - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Facebook - White Circle

@2016 by SUNDROP Specific Art.   ©All rights reserved

Site Design: Studio Tiltan

לכל שאלה, מחשבה או התייעצות

צרו איתי קשר ואשמח לעזור!